AKTUALNOŚCI

SZYBKI KONTAKT

Infolinia
+48 46 855 24 42
+48 604 355 100
E-mail
arpex@pompy-armatura.pl

O Nas

Szanowni Państwo!

          Firma nasza powstała w 1973 roku jako Oddział jedynego w kraju dystrybutora pomp i armatury Biura Sprzedaży Pomp i Armatury Przemysłowej w Gliwicach. Od roku 1996 dzała jako Arpex sp. z o.o. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem krajowych producentów pomp i armatury oraz towarów z szeroko pojętej branży instalacyjnej.

          Rozprowadzamy także wyroby firm zagranicznych. Oferta firmy skierowana jest zarówno do firm handlowych, wykonawczych jak i do klientów indywidualnych. Proponujemy Państwu zakup produktów najwyższej jakości, wyłącznie nowych, z atestami i kartami gwarancyjnymi . Pracownicy firmy ARPEX, posiadają wieloletnie doświadczenie handlowe oraz wiedzę specjalistyczną, z przyjemnością udzielą Państwu pomocy w znalezieniu optymalnego rozwiązania przy doborze armatury oraz pomp.

          Zamieszczając naszą ofertę pragniemy umożliwić Państwu szybki i łatwy dostęp do poszukiwanych towarów, szeroki ich wybór, fabryczne ceny (możliwość ich negocjacji), miłą i fachową obsługę oraz terminową dostawę.

Przy większych zakupach oraz nawiązaniu stałej współpracy proponujemy rabaty, korzystne warunki płatności i dostawę towaru na nasz koszt!